Dobrodošli! - Preko 10 godina sa vama - Vrijeme je da i vi postanete aktivni članovi foruma, zajedno smo jači - Dobrodošli!

Humanitarana akcija "SRCE ZA ANDREU"

Pravila foruma
Da bi vidjeli sve teme na forumu morate biti prijavljeni na forumu.
Prije bilo kakvih odgovora na temu molim Vas da pročitate pravila foruma.
aramisBL
V.I.P.
V.I.P.
Kontakt:

Humanitarana akcija "SRCE ZA ANDREU"

PostPostao/la aramisBL » 03 ožu 2011, 17:48

Andrea Lisac, šesnaestogodinja djevojka, iz Kuljana kod Banja Luke je teško bolesna i hitno joj je potrebno uraditi transplataciju srca u Beču u Austriji. U dosadašnje liječenje njena porodica i familija su potrošili veliki dio novaca, i za nastavak liječenja u Beču potrebna su velika novčana sredstva (oko 150.000 eura).Ovim putem njena porodica moli sve ljude dobre volje da mu pomognu koliko mogu, jer svaka pomoć mu je dobrodošla…

slikaslika

Svi koji žele pomoći Andrei Lisac svoju novčanu donaciju mogu uplatiti na:

UPLATA IZ BOSNE I HERCEGOVINE (KM)
Primalac: Udruženje “Jedno Srce Jedan Svijet” , P.P. 8 , 78250 Laktaši, sa naznakom za Andreu Lisac Uplatio je: ako želite upišite svoje puno ime I prezime, adresu stanovanja, postanski broj, mjesto Žiroračun broj: 338-380-22161063-08 (Unicredit bank Laktaši)

UPLATA IZ HRVATSKE (KUNE) Uplata iz Hrvatske (kune)
Svi koji žele da uplate novac za Andreu iz Hrvatske, a da izbjegnu proviziju, obratite se JeleniLeni u inbox na http://www.facebook.com/JelenaLena , i ona ce vam dati instrukcije kako da uplatite novac...Hvala

UPLATA U DEVIZAMA ( € , $...): Name of beneficiary: Udruženje “Jedno Srce Jedan Svijet” , P.P. br. 8 , 78250 Laktaši, sa naznakom za Andreu Lisac Account number of beneficiary: 20012887101 IBAN: BA 39 3383 8048 1611 2059 Beneficiary′s: Unicredit bank d.d. Mostar Branch office Laktaši Karađorđeva b.b. 78250 LAKTAŠI S.W.I.F.T. Code of beneficiary′s bank: UNCRBA22"

slikaslikaslikaslika

Аndrea je hospitalizovana u klinici fur Kinderkardiologie und Аngeborene Herzfehler, Deutsche Herzzentrum Munchen оd 24.11.2010. gоdine do 01.2011. gdje je potvrdjena naša uputna dijagnoza (dijagnoza potvrdjena I od strane kardiologa Djecije Klinike Beograd).
Da bi nastavila sa liječenjem, njena porodica je prodala stan I potrošila veliki dio novca
(cc 40.000 E), a za nastavak lječenja u Beču je potrebno oko 150.000 E, pa njena porodica moli sve ljude dobre volje da im pomognu koliko mogu, jer svaka pomoć im je dobrodošla, jer ko spasi jedan život spasio je cijeli svijet.

Novčana sredstva za pomoć maloj Andrei Lisac možete uplatiti na žiro-račun udruženja „Jedno Srce Jedan Svijet“.

UniCredit Banka
Ž.R. : 3383802216106308, sa naznakom za Andreu Lisac

Za opsirnije informacije na Facebooku:

Kod: Označi sve

http://www.facebook.com/home.php?sk=group_129089717162583&ap=1
slikaslika

aramisBL
V.I.P.
V.I.P.
Kontakt:

Re: Humanitarana akcija "SRCE ZA ANDREU"

PostPostao/la aramisBL » 31 ožu 2011, 17:09

PRIKUPLJEN NOVAC ZA STAVLJANJE ANDREE NA LISTU ZA TRANSPLATACIJU

Kako javlja RTRS, potreban novac za stavljanje na listu za transplataciju Andree Lisac u iznosu od 80.000 evra je prikupljen prije roka,tj. srijede. Prikupljeno 58.000 evra zahvaljujuci fondu zdravstvenog osiguranja RS i ljudima dobre volje, a ostatak novca je otac Goran je pozajmio od svojih prijatelja...
Drugi momenat koji mnogi ne znaju da porodicu Lisac veze 1 datum za 3 dogadjaja. Taj datum je 22. april. porodici Lisac je 22. aprila umrla muska beba od mjesec dana, od srcane mane, 22. aprila 1992.god. rodila im se starija kcerka Ana-Marija i istog datuma 1995. god. rodila im se Andrea...
Ukljucimo se!!!! Zovimo 1416!!!! omogucimo Andrei i porodici Lisac jos jedan veseo datum..
slikaslika

aramisBL
V.I.P.
V.I.P.
Kontakt:

PostPostao/la aramisBL » 04 lip 2011, 15:58

Da vas obavjestim Andrea je operisana, operacija transplantacije srca je prosla dobro. ona se oporavlja i dobro se osjeca, cujemo se sa njom na facebook-u. sve vas pozdravlja i zahvaljuje vam se na pomoci.

Veliko hvala i od mene za ekipu zabavna-muzika.net foruma na celu sa Adminom. Hvala vam na pomoci prijatelji moji jer to i jeste s obzirom kako kaze ona poslovica "prijatelji se u nevolji poznaju", a vi ste tu bili kad je bilo najpotrebnije.

Vas aramisBL
slikaslika

aramisBL
V.I.P.
V.I.P.
Kontakt:

PostPostao/la aramisBL » 08 kol 2011, 17:32

Evo prenosim vam vijest vezano za nasu Andreu:

Andrea Lisac – djevojčica s novim srcem u Banja Luci

BANJA LUKA - Odlično se osjećam i presretna sam što sam poslije osam mjeseci došla kući i u moju Banja Luku, što vidim sve drage ljude, obitelj, prijatelje koji su bili uz mene kada je bilo najteže, rekla je Glasu Srpske Andrea Lisac, šesnaestogodišnja Banjalučanka koja će, poslije transplantacije srca u Beču, sedmodnevni oporavak nastaviti kod kuće.

- Sinoć sam čak bila malo i s drugaricama u gradu, bilo mi je prelijepo, čini mi se da mi se život polako vraća u normalu i da će sve biti kao nekada, kaže Andrea.

Iako kaže da voli svoj grad i sve ljude u njemu, svoj život planira nastavi u Munchenu.

- To bi bilo najbolje za mene i moje zdravlje, jer ću uvijek morati biti pod nadzorom liječnika, rekla je.

Dodala je da prvo mora da nauči jezik i onda planira nastaviti školovanje. Kaže kako bi voljela nastaviti s učenjem jer je zbog bolesti morala napustiti školu.

- Poslije svega što sam prošla čini mi se da mogu sve i dosta sam zrelija nego prije, tako da ću lakše podnijeti razdvojenost od najdražih i svog grada za dobrobit moje budućnosti, rekla je Andrea, dodavši da ima mnogo planova, ali sve ipak ovisi od nalaza biopsije i njezinog daljeg oporavka.

Andrein otac, Goran Lisac, rekao je kako se Andrea osjeća dobro i kako je jedva čekala da dođe kući.

- Nekoliko puta u Munchenu mi je rekla da joj ne treba ni novo srce ako je neću odvesti kući bar na nekoliko dana, ali, eto do sada nismo mogli dobiti dopuštenje od liječnika, rekao je.

Udruženje, Andrea Lisac i njezina obitelj zahvaljuju svim ljudima koji su na bilo koji način pomogli akciju "Srce za Andreu".

- Da nije bilo tih ljudi, danas ne bi bilo ni Andree. Hvala mnogo svima i nadam se da ćemo i dalje nastaviti biti humani i pružati pomoć svima onima kojima je potrebna, rekli su u udruženju "Jedno srce jedan svijet".
slikaslika

Sale
Administrator
Administrator
Kontakt:

PostPostao/la Sale » 08 kol 2011, 18:06

Hvala na ovoj lijepoj vijesti :19: ,

uz veliku radost i zadovoljstvo što situacija ide naprijed u pozitivnom toku,
evo da i tebi Aramis zahvalimo što si promotor i iskreni aktivni učesnik humanitarne akcije,
u ime administratorsko-moderatorskog tima foruma i u svoje lično ime,
od srca čestitke i još jednom hvala!
ako link ne radi: Obnova

ivanhoe
V.I.P.
V.I.P.
Kontakt:

PostPostao/la ivanhoe » 15 stu 2011, 11:28

Hvala za obaveštavanja i izuzetno mi je drago što je uspelo

aramisBL
V.I.P.
V.I.P.
Kontakt:

PostPostao/la aramisBL » 15 stu 2011, 11:30

da da :) ima jos akcija koje cu morati da opet pokrenem
slikaslika

Natrag na “Obavezno pročitati”

Trenutno korisnika: Nema prijavljenih korisnika. i 1 gost.

: Disclaimer